Fotowoltaika dotacje i dofinansowanie

Opłacalność inwestycji w odnawialne źródła energii jest aktualnie tym większa, że inwestorzy mogą skorzystać z różnych form dofinansowania i dotacji, jak również ulg podatkowych. Dotacje skierowane są przede wszystkim do osób prywatnych, a także rolników, przy czym przedsiębiorcy mogą również liczyć na dofinansowanie.

POWER-SUN to marka specjalizująca się w kompleksowej obsłudze instalacji fotowoltaicznych. Klientom oferujemy:

  • projekt instalacji w oparciu o średnie dobowe zapotrzebowanie nieruchomości na prąd elektryczny,
  • indywidualny dobór komponentów znanych i cenionych producentów,
  • montaż instalacji i jej uruchomienie,
  • serwis instalacji i przeglądy techniczne,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Pracujemy na panelach i komponentach znanych i cenionych producentów, co umożliwia nam przygotowanie projektu zapewniającego bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Fotowoltaika – dofinansowanie dla klienta prywatnego

W ramach realizowanych instalacji na potrzeby klientów prywatnych pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z Programu „Mój Prąd”. Aby zapewnić jak najbardziej korzystne warunki finansowania inwestycji realizujemy instalacje zgodne z wytycznymi Programu, jednocześnie dobierając komponenty w taki sposób, aby zapewnić wysoką jakość w najlepszej cenie.

Program „Mój Prąd” przewiduje dofinansowanie do fotowoltaiki realizowanej na potrzeby nieruchomości mieszkalnych. Dotacja dostępna jest dla użytkowników gotowych instalacji podłączonych do sieci elektroenergetycznej o mocy do 2 do 10 kW. O dofinansowanie nie mogą się starać inwestorzy, którzy dokonywali rozbudowy już istniejącej instalacji.

Klientom starającym się o dofinansowanie inwestycji pomagamy w prawidłowym wypełnieniu wniosku o dotację oraz dopełnieniu wszelkich innych formalności powstających na etapie rozpatrywania złożonego wniosku.

Fotowoltaika dotacje i dofinansowanie – województwo opolskie

Do współpracy zapraszamy klientów posiadających nieruchomości mieszkaniowe zlokalizowane na terenie województwa opolskiego, jak i województw dolnośląskiego i śląskiego. Zapewniamy profesjonalną pomoc w pozyskaniu dotacji na nowych zasadach (Mój Prąd 2021). Jednocześnie oferujemy doradztwo w zakresie możliwości skorzystania z innych form finansowania i refinansowania inwestycji do fotowoltaiki dla domu, firm i rolnika.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, a w razie zainteresowania realizacją inwestycji z POWER-SUN przygotujemy bezpłatną wycenę.

Zadzwoń