Dowiedz się jaki masz możliwości finansowania swojej inwestycji.

Dostępne dofinansowania w 2023

Nasza firma pomaga w pozyskaniu różnorodnych programów wsparcia zaproponowanych przez NFOŚiGW. Zadzwoń lub napisz do nas, a my przyjrzymy się, jakie dotacje są dla Ciebie dostępne i jaki poziom wsparcia możesz otrzymać, uczestnicząc w konkretnych programach.

Zamów darmową konsultację

Zapraszamy do darmowej konsultacji dotyczącej dofiansowań do fotowoltaiki, pomp ciepła lub magazynów energii. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz do nas

+48 579 960 960
power-sun@protonmail.com

Mikołaj Mirowski

+48 579 960 960

Agnieszka Kopała

+48 533 372 200

Formularz kontaktowy

Fotowoltaika dotacje i dofinansowanie

Opłacalność inwestycji w odnawialne źródła energii jest aktualnie tym większa, że inwestorzy mogą skorzystać z różnych form dofinansowania i dotacji, jak również ulg podatkowych. Dotacje skierowane są przede wszystkim do osób prywatnych, a także rolników, przy czym przedsiębiorcy mogą również liczyć na dofinansowanie.

POWER-SUN to marka specjalizująca się w kompleksowej obsłudze instalacji fotowoltaicznych. Klientom oferujemy:

  • projekt instalacji w oparciu o średnie dobowe zapotrzebowanie nieruchomości na prąd elektryczny,
  • indywidualny dobór komponentów znanych i cenionych producentów,
  • montaż instalacji i jej uruchomienie,
  • serwis instalacji i przeglądy techniczne,
  • pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

Pracujemy na panelach i komponentach znanych i cenionych producentów, co umożliwia nam przygotowanie projektu zapewniającego bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Fotowoltaika – dofinansowanie dla klienta prywatnego

W ramach realizowanych instalacji na potrzeby klientów prywatnych pomagamy w uzyskaniu dofinansowania z Programu „Mój Prąd”. Aby zapewnić jak najbardziej korzystne warunki finansowania inwestycji realizujemy instalacje zgodne z wytycznymi Programu, jednocześnie dobierając komponenty w taki sposób, aby zapewnić wysoką jakość w najlepszej cenie.

Program „Mój Prąd” przewiduje dofinansowanie do fotowoltaiki realizowanej na potrzeby nieruchomości mieszkalnych. Dotacja dostępna jest dla użytkowników gotowych instalacji podłączonych do sieci elektroenergetycznej o mocy do 2 do 10 kW. O dofinansowanie nie mogą się starać inwestorzy, którzy dokonywali rozbudowy już istniejącej instalacji.

Klientom starającym się o dofinansowanie inwestycji pomagamy w prawidłowym wypełnieniu wniosku o dotację oraz dopełnieniu wszelkich innych formalności powstających na etapie rozpatrywania złożonego wniosku.

Fotowoltaika dotacje i dofinansowanie – województwo opolskie

Do współpracy zapraszamy klientów posiadających nieruchomości mieszkaniowe zlokalizowane na terenie województwa opolskiego, jak i województw dolnośląskiego i śląskiego. Zapewniamy profesjonalną pomoc w pozyskaniu dotacji na nowych zasadach (Mój Prąd 2021). Jednocześnie oferujemy doradztwo w zakresie możliwości skorzystania z innych form finansowania i refinansowania inwestycji do fotowoltaiki dla domu, firm i rolnika.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości, a w razie zainteresowania realizacją inwestycji z POWER-SUN przygotujemy bezpłatną wycenę.

Pomoc z uzyskaniem dofinansowania do fotowoltaiki – Nysa, opolskie

Mieszkasz w opolskim? Dofinansowanie do fotowoltaiki jest dostępne w Nysie i innych miastach regionu. Jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób zasady przyznawania dotacji „Mój prąd” lub innych są nie do końca zrozumiałe. Obawiasz się formalności, procedur i komplikacji? Chcesz szybko złożyc wniosek i uzyskać dofinansowanie do pompy ciepła w Opolu i okolicy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Pomogliśmy już wielu klientom w otrzymaniu dotacji do fotowoltaiki, dzięki czemu ogólny koszt inwestycji okazał się znacznie niższy niż pierwotnie zakładano. Szybciej też zaczniesz czerpać korzyści ze swojej decyzji o założeniu pompy ciepła i fotowoltaiki. Dofinansowanie „Mój prąd” to wsparcie dla tysięcy polskich rodzin. Skorzystaj z niego z naszą pomocą!

Masz pytania o dofinansowanie „Energia dla wsi”? To także jeden z obsługiwanych przez nas programów pomocowych. Znamy jego regulacje i pomagamy klientom w sprawny uzyskaniu dotacji na pompę ciepła i fotowoltaikę. Zapraszamy do współpracy!

Zadzwoń