Obniż rachunki za prąd dzięki fotowoltaice

Fotowoltaika dla Rolnika

Fotowoltaika pozwoli Ci obniżyć rachunki Twojego gopodarstwa, a korzystne dofinansowania pomogą w zmniejszeniu kosztów wykonania montażu instalacji oraz eksploatacji paneli słonecznych.

Korzyści z Fotowoltaiki dla Rolnika

Komponenty wykorzystywane w naszych systemach fotowoltaicznych są objęte długotrwałą gwarancją, aż do 25 lat. Dzięki temu możesz być pewny, że będą one działać niezawodnie. Wyprodukuj własną energię elektryczną w swoim gospodarstwie!

Postaw na doświadczonego wykonawcę

Oferujemy kompleksową usługę montażu, serwisu i doradztwa w zakresie dofinansowań i montażu instalacji fotowolaticznej w gospodarstwach rolnych. Zapraszamy do współpracy z firmą POWER-SUN.

Jesteśmy certyfikowanymi montażystami Fotowoltaiki

POWER SUN to kompleksowa, zorientowana na klienta firma zajmująca się fotowoltaiką, która koncentruje się na sprzedaży oraz montażu paneli słonecznych dla gospodarstw rolnych w województwie:
Dolnośląskim, Opolskim i Śląskim.

  • Kompleksowa obsługa

    Wybierając POWER SUN wybierasz firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w montażu nie tylko fotowolatiki, ale i magazynów energii oraz pomp ciepła.

  • Szybki Montaż paneli

    Dysponujemy panelami od ręki oraz własnymi ekipami montażowymi.

  • Oferujemy serwis 24/7

    Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy całodobowy serwis instalacji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika dopasowana do potrzeb Twojego gospodarstwa

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży fotowoltaicznej, jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do każdego klienta. Zapewniamy pełną obsługę na etapie planowania, realizacji i po zakończeniu montażu.

Fotowoltaika na dachu

Fotowoltaika na dachu

Zainwestuj w fotowoltaikę na dachu swojego budynku gospodarczego i obniż koszty utrzymania Twojego gospodarstwa.

Skontaktuj się z nami
Fotowoltaika na gruncie

Fotowoltaika na gruncie

Wykorzystaj maksymalną moc fotowoltaiki, dzięki umieszceniu jej na gruncie, co pozwala na wydajne ustawienie paneli.

Skontaktuj się z nami
Fotowoltaika z pompą ciepła

Fotowoltaika z pompą ciepła

Zwiększ niezależność Twojego gospodsarstwa rolnego, instalując panele fotowoltaiczne w połączeniu z pompą ciepła.

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie koszty fotowoltaiki.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje projektowanie, instalację oraz serwisowanie wszystkich dostępnych paneli fotowoltaicznych.

Zapytaj o konsultację

Dofinansowanie do Fotowoltaiki dla Rolników

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego Twojej inwestycji i pomogą Ci w pozyskaniu dofinansowania oraz w dopłenieniu wszystkich z tym związanych formalności.

Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie do Fotowoltaiki!

Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszytkie Twoje pytania. Pomożemy Ci uzyskać wsparcie finansowe na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

Zapytaj o konsultację

Sprawdź nasze Realizacje

Działamy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi pracownikami, aby zagwarantować usługi najwyższej jakości. Zobacz nasze realizacje i sam przekonaj się, że współpraca z POWER SUN to dobry wybór.

Darmowa Wycena i Konsultacja

Zapraszamy do darmowej konsultacji dotyczącej fotowoltaiki. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz do nas

+48 579 960 960
power-sun@protonmail.com

Mikołaj Mirowski

+48 579 960 960

Agnieszka Kopała

+48 533 372 200

Formularz kontaktowy

Fotowoltaika dla rolnika

fotowoltaika dla rolnika opolskieWzrost cen energii elektrycznej nie pozostaje bez wpływu na nowoczesne gospodarstwa rolne i rolno-hodowlane, które w są w coraz większej mierze uzależnione od maszyn i urządzeń zasilanych energią z sieci. Aby utrzymać koszty produkcji rolnej na relatywnie niskim poziomie, tym samym generując pożądane zyski z hodowli i uprawy warto rozważyć inwestycję w instalację fotowoltaiczną.

Fotowoltaika dla gospodarstw stwarza przestrzeń do częściowego lub całkowitego uniezależnienia się od rosnących cen energii elektrycznej oraz coraz wyższych opłat stałych. W zależności od potrzeb i uwarunkowań fotowoltaika dla rolnika może zostać wykonana w systemie off-grid (nadwyżki wygenerowanej energii są magazynowane w ramach instalacji fotowoltaicznej) lub on-grid (nadwyżki wygenerowanej energii są magazynowane w sieci i odbierane w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na prąd.

Fotowoltaika dla gospodarstw – fachowa obsługa na każdym etapie realizacji inwestycji

Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii Klientom oferujemy fachową i profesjonalną obsługę na każdym etapie wdrażania fotowoltaiki w gospodarstwie – od indywidualnego projektu instalacji, aż po regularną obsługę serwisową i przeglądy techniczne.

W swojej pracy bazujemy na panelach fotowoltaicznych i komponentach znanych i cenionych dostawców. To w połączeniu z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii pozwala nam na realizację bardziej stabilnych i wydajnych projektów energetycznych, które przy odpowiedniej konfiguracji mogą pokryć dobowe zapotrzebowanie gospodarstwa na prąd nawet w 100%.

Korzyści z regularnej obsługi serwisowej instalacji fotowoltaicznej

W ramach regularnego serwisu instalacji fotowoltaicznej dla gospodarstwa rolnego oferujemy profesjonalne czyszczenie paneli. Dbając o czystość paneli, usuwając z nich zanieczyszczenia spowodowane przez opady atmosferyczne, kurz, ptasie odchody czy suche liście zapewniamy wysoką sprawność instalacji oraz jej długą żywotność i bezawaryjną pracę.

Fotowoltaika dla rolnika – województwo opolskie

Do współpracy zachęcamy rolników posiadających gospodarstwa rolne zlokalizowane na terenie województwa opolskiego, a także województw śląskiego i dolnośląskiego. Posiadamy doświadczenie w realizacji instalacji na potrzeby niewielkich gospodarstw, jak i dużych producentów rolnych. To pozwala nam na wykonanie fotowoltaiki dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących realizacji projektu zapraszamy do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Zadzwoń