Fotowoltaika dla rolnika

fotowoltaika dla rolnika opolskieWzrost cen energii elektrycznej nie pozostaje bez wpływu na nowoczesne gospodarstwa rolne i rolno-hodowlane, które w są w coraz większej mierze uzależnione od maszyn i urządzeń zasilanych energią z sieci. Aby utrzymać koszty produkcji rolnej na relatywnie niskim poziomie, tym samym generując pożądane zyski z hodowli i uprawy warto rozważyć inwestycję w instalację fotowoltaiczną.

Fotowoltaika dla gospodarstw stwarza przestrzeń do częściowego lub całkowitego uniezależnienia się od rosnących cen energii elektrycznej oraz coraz wyższych opłat stałych. W zależności od potrzeb i uwarunkowań fotowoltaika dla rolnika może zostać wykonana w systemie off-grid (nadwyżki wygenerowanej energii są magazynowane w ramach instalacji fotowoltaicznej) lub on-grid (nadwyżki wygenerowanej energii są magazynowane w sieci i odbierane w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na prąd.

Fotowoltaika dla gospodarstw – fachowa obsługa na każdym etapie realizacji inwestycji

Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii Klientom oferujemy fachową i profesjonalną obsługę na każdym etapie wdrażania fotowoltaiki w gospodarstwie – od indywidualnego projektu instalacji, aż po regularną obsługę serwisową i przeglądy techniczne.

W swojej pracy bazujemy na panelach fotowoltaicznych i komponentach znanych i cenionych dostawców. To w połączeniu z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii pozwala nam na realizację bardziej stabilnych i wydajnych projektów energetycznych, które przy odpowiedniej konfiguracji mogą pokryć dobowe zapotrzebowanie gospodarstwa na prąd nawet w 100%.

Korzyści z regularnej obsługi serwisowej instalacji fotowoltaicznej

W ramach regularnego serwisu instalacji fotowoltaicznej dla gospodarstwa rolnego oferujemy profesjonalne czyszczenie paneli. Dbając o czystość paneli, usuwając z nich zanieczyszczenia spowodowane przez opady atmosferyczne, kurz, ptasie odchody czy suche liście zapewniamy wysoką sprawność instalacji oraz jej długą żywotność i bezawaryjną pracę.

Fotowoltaika dla rolnika – województwo opolskie

Do współpracy zachęcamy rolników posiadających gospodarstwa rolne zlokalizowane na terenie województwa opolskiego, a także województw śląskiego i dolnośląskiego. Posiadamy doświadczenie w realizacji instalacji na potrzeby niewielkich gospodarstw, jak i dużych producentów rolnych. To pozwala nam na wykonanie fotowoltaiki dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących realizacji projektu zapraszamy do kontaktu. Nasi Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań.

Zadzwoń