Magazyny energii - Śląskie

Niesiemy profesjonalną pomoc wszystkim odbiorcom pragnącym doposażyć swoją fotowoltaikę w magazyny energii. Działamy na obszarze śląskiego, gdzie obsługujemy odbiorców prywatnych oraz biznesowych, powierzających nam swoje nieruchomości oraz systemy OZE. Z łatwością wykonamy projekt oraz przeprowadzimy montaż magazynu energii dla budynku mieszkalnego, zakładu pracy, obiektu komercyjnego oraz wszelkich innych.

Wybór magazynu energii to korzystna rozbudowa systemu fotowoltaiki. Magazyn będzie przechowywał nadwyżkę wyprodukowanej w ciągu dnia energii, pozwalając na jej zużycie nocą. Dzięki temu opłacalność całej instalacji rośnie, poprawia się standard energetyczny budynku, a jego rachunki za prąd ulegają dalszemu obniżeniu.

Korzyści Fotowoltaiki z Magazynem Energii

Fotowoltaika dzięki licznym możliwościom dofinansowania staję się niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 90%

Zalety naszej oferty magazynów energii

Od wielu lat specjalizujemy się w branży OZE, której najlepsze rozwiązania włączyliśmy do naszej oferty. Magazyny energii to odpowiedź na rosnące potrzeby naszych Klientów, którzy pragną dysponować instalacją w pełni przystosowaną do użytku, niezależnie od pory dnia, pogody, stopnia nasłonecznienia.

Najlepsze magazyny energii na Śląsku

Nasza pomoc jest kompleksowa i rozpoczyna się od dokładnej analizy stanu instalacji fotowoltaicznej, potrzeb budynku oraz indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. Na tej podstawie tworzymy projekt oraz dobieramy urządzenie w pełni zgodne z określonymi wytycznymi. Dysponujemy rozbudowaną paletą magazynów energii, które z łatwością dopasujemy do indywidualnego profilu każdego zamówienia.

Jesteśmy otwarci na współpracę z wszelkimi grupami kontrahentów, niezależnie od ich budżetu, typu posiadanej instalacji i wymogów stawianych przez budynek. Pomagamy im także w zdobyciu dofinansowania na poczet realizacji inwestycji.

Naszą ofertę wyróżniają konkurencyjne stawki, pełna dostępność asortymentu magazynów energii oraz przejrzyste zasady współpracy. Zapraszamy do kontaktu odbiorców ze śląskiego w celu uzyskania dodatkowych informacji lub złożenia zamówieni - gwarantujemy, że nasze magazyny energii staną się funkcjonalnym i wieloletnim wsparciem w obsłudze całego budynku.

Fotowoltaika z magazynem energii

Fotowoltaika dla domu

Wybierz instalację fotowoltaiczną od POWER-SUN z gwarancją nawet 25 lat na panele słoneczne.

Skontaktuj się z nami
Magazyn Energii

Magazyn Energii

Wykorzystaj energię z własnych paneli fotowoltaicznych i dodatkowo zredukuj koszty swojego rachunku za prąd.

Skontaktuj się z nami
Fotowoltaika z pompą ciepła

Fotowoltaika z pompą ciepła

Zwiększ poziom niezależności Twojego domu, instalując panele fotowoltaiczne w połączeniu z pompą ciepła.

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie koszty fotowoltaiki

Nasza kompleksowa oferta obejmuje projektowanie, instalację oraz serwisowanie wszystkich dostępnych paneli fotowoltaicznych oraz magazynów energii.

Zapytaj o konsultację

Dofinansowanie do
Fotowoltaiki z Magazynem Energii

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego Twojej inwestycji i pomogą Ci w pozyskaniu dofinansowania oraz w dopłenieniu wszystkich z tym związanych formalności.

Pomożemy Ci pozyskać korzystne dofinansowanie!

Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszytkie Twoje pytania. Pomożemy Ci uzyskać wsparcie finansowe na instalację paneli fotowoltaicznych oraz magazynu energii w Twoim domu.

Zapytaj o konsultację

Sprawdź nasze Realizacje

Działamy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi pracownikami, aby zagwarantować usługi najwyższej jakości. Zobacz nasze realizacje i sam przekonaj się, że współpraca z POWER SUN to dobry wybór.

Często zadawane Pytania

Magazyn energii to urządzenie przeznaczone do przechowywania energii elektrycznej. Jego rola jest kluczowa, ze względu na niestabilną naturę wielu źródeł energii, takich jak panele fotowoltaiczne czy turbiny wiatrowe. Te źródła wytwarzają energię w sposób nieregularny - czasem dostarczają więcej prądu niż jest potrzebne, innym razem zaś mniej. Dzięki magazynom energii możemy zatrzymać nadwyżki energii na okresy, kiedy główne źródła nie są w stanie dostarczyć wystarczającej ilości prądu.

Połączenie magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną tworzy popularny i atrakcyjny duet. Dzięki temu zestawieniu energia wytworzona przez panele słoneczne może być zgromadzona i przechowywana w magazynie. Magazyn energii zapewnia nie tylko niezależność energetyczną, ale także pozwala na pełne wykorzystanie zgromadzonych nadwyżek energii, w przeciwieństwie do rozwiązań takich jak net-metering, gdzie wykorzystanie wynosi zazwyczaj tylko 70-80%.

Współczesne magazyny energii oparte na technologii litowo-jonowej są niezwykle efektywne i cechują się długotrwałą trwałością. Ich głównym walorem jest zapewnienie niezawodności dostaw energii w sytuacjach awaryjnych. Poprzez kierowanie nadwyżek energii do magazynu zamiast do sieci, można maksymalnie wykorzystać własne, darmowe zasoby energetyczne pozyskiwane ze słońca. Taka praktyka dodatkowo umożliwia bardziej niezależne funkcjonowanie, ogranicza straty związane z przechowywaniem energii w sieci lub jej odsprzedażą, a także minimalizuje zależność od zewnętrznych dostawców energii.

Odpowiedni wybór magazynu energii dla domu zależy przede wszystkim od jego zamierzonej roli. Jeśli celem jest zabezpieczenie przed przerwami w dostawie energii, magazyn powinien być dostosowany do spodziewanego zużycia w przypadku braku zasilania. Warto także uwzględnić skalę instalacji fotowoltaicznej oraz poziom wykorzystania własnej energii. Im większa część energii słonecznej jest wykorzystywana na bieżąco, tym mniejsza pojemność magazynu jest potrzebna. W typowych instalacjach domowych, magazyny o pojemności 3-10 kWh zazwyczaj spełniają oczekiwania. Nasz ekspert, po przeprowadzeniu szczegółowego audytu, potrafi dokładnie dobrać odpowiednią jednostkę magazynującą energię, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. To pomoże w zapewnieniu optymalnej efektywności i funkcjonalności systemu.

Tak ale, istnieją pewne różnice w zastosowaniu magazynów energii w przypadku nowych instalacji fotowoltaicznych w porównaniu z już istniejącymi systemami. Gdy decydujemy się na jednoczesne wdrożenie fotowoltaiki i magazynu energii, warto dopytać sie o szczegóły naszego doradcy, który dobierze odpowiedni system magazynów energii do Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Darmowa Wycena i Konsultacja

Zapraszamy do darmowej konsultacji dotyczącej fotowoltaiki. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz do nas

+48 579 960 960
power-sun@protonmail.com

Mikołaj Mirowski

+48 579 960 960

Agnieszka Kopała

+48 533 372 200

Formularz kontaktowy

Zadzwoń