Fotowoltaika dla domu

fotowoltaika dla domu nysaW obliczu stale rosnących kosztów energii elektrycznej fotowoltaika dla domu jest rozwiązaniem nie tylko korzystnym, ale przede wszystkim wysoce opłacalnym. Dzięki wydajnej i stabilnej pracy instalacji fotowoltaicznej możemy wygenerować prąd niezbędny do pokrycia bieżącego dziennego zapotrzebowania nieruchomości mieszkalnej nawet w 90%. Co ważne fotowoltaika dla domu w modelu on-grid daje możliwość magazynowania wygenerowanych nadwyżek energii w sieci i ich późniejszego odbioru w stosunku 0,8 kWh za każda 1 kWh przekazaną do sieci. To zapewnia nam bezpieczeństwo stałych dostaw prądu w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na energię elektryczną lub zmniejszonej produkcji wynikającej ze złych warunków atmosferycznych lub nieprawidłowej pracy systemu.

Fotowoltaika dla domu zgodnie z wytycznymi Programu „Mój Prąd”

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla nieruchomości mieszkalnych posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne podczas projektowania instalacji zgodnych z wytycznymi Programu „Mój Prąd”. To pozwala nam dostarczać instalacje wydajne, a zarazem korzystne z perspektywy działania w systemie on-grid.

Ofertę POWER-SUN w tym zakresie uzupełnia obsługa formalności związanych z pozyskiwaniem dotacji i dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych dla domu. Klientom, którzy są zainteresowani pozyskaniem dodatkowego źródła finansowania inwestycji doradzamy w zakresie doboru odpowiedniej mocy instalacji oraz komponentów. Wskazujemy przy tym rozwiązania o potwierdzonej skuteczności i korzystnej cenie.

Fotowoltaika dla domu – Nysa

Do współpracy zachęcamy właścicieli nieruchomości mieszkalnych zlokalizowanych na terenie miasta Nysa, jak i w innych punktach województw dolnośląskiego, śląskiego i opolskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji i eksploatacji instalacji. W naszej pracy korzystamy z najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii, dzięki czemu realizowana przez POWER-SUN fotowoltaika dla domu odznacza się wydajną i stabilną pracą.

Usługi serwisowe

Uzupełnienie oferty usługowej stanowią usługi serwisowe, w ramach których zajmujemy się identyfikowaniem i usuwaniem ewentualnych nieprawidłowości w obrębie użytkowanych instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy również regularne czyszczenie paneli fotowoltaicznych – usługi świadczymy zarówno w przypadku paneli montowanych na dachach nieruchomości, jak i na gruncie. Regularne czyszczenie paneli połączone z przeglądami technicznymi całej instalacji stanowią gwarancję jej wysokiej wydajności i sprawnej pracy przez długi czas.

Zadzwoń