Najniższe ceny fotowoltaiki i szybki montaż

Fotowoltaika dla Domu

Montaż systemu fotowoltaicznego pozwoli Ci na zmniejszenie opłat za energię elektryczną aż o 90%. Wykorzystaj program Mój prąd 5.0 i znacznie zredukuj koszty swojej inwestycji już teraz.

Korzyści z inwestycji w Fotowoltaikę

Fotowoltaika dzięki licznym możliwościom dofinansowania staję się niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 90%

Postaw na doświadczonego wykonawcę

Oferujemy kompleksową usługę montażu, serwisu i doradztwa w zakresie dofinansowań i montażu instalacji fotowolaticznej. Zapraszamy do współpracy z firmą POWER-SUN.

Jesteśmy certyfikowanymi montażystami Fotowoltaiki

POWER SUN to kompleksowa, zorientowana na klienta firma zajmująca się fotowoltaiką, która koncentruje się na sprzedaży oraz montażu paneli słonecznych w województwie: Dolnośląskim, Opolskim i Śląskim.

  • Kompleksowa obsługa

    Wybierając POWER SUN wybierasz firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w montażu nie tylko fotowolatiki, ale i magazynów energii oraz pomp ciepła.

  • Szybki Montaż paneli

    Dysponujemy panelami od ręki oraz własnymi ekipami montażowymi.

  • Oferujemy serwis 24/7

    Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy całodobowy serwis naszych instalacji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika dopasowana do Twoich potrzeb

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży fotowoltaicznej, jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do każdego klienta. Zapewniamy pełną obsługę na etapie planowania, realizacji i po zakończeniu montażu.

Magazyn Energii

Magazyn Energii

Wykorzystaj energię z własnych paneli fotowoltaicznych i dodatkowo zredukuj koszty swojego rachunku za prąd.

Skontaktuj się z nami
Fotowoltaika z magazynem energii

Fotowoltaika z magazynem energii

Wybierz instalację fotowoltaiczną z magazynem energii i uwlonij się od przerw w dostawie prądu.

Skontaktuj się z nami
Fotowoltaika z pompą ciepła

Fotowoltaika z pompą ciepła

Zwiększ poziom niezależności Twojego domu, instalując panele fotowoltaiczne w połączeniu z pompą ciepła.

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie koszty fotowoltaiki.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje projektowanie, instalację oraz serwisowanie wszystkich dostępnych paneli fotowoltaicznych.

Zapytaj o konsultację

Dofinansowanie do Fotowoltaiki

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego Twojej inwestycji i pomogą Ci w pozyskaniu dofinansowania oraz w dopłenieniu wszystkich z tym związanych formalności.

Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie do Fotowoltaiki!

Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszytkie Twoje pytania. Pomożemy Ci uzyskać wsparcie finansowe na instalację paneli fotowoltaicznych w Twoim domu.

Zapytaj o konsultację

Sprawdź nasze Realizacje

Działamy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi pracownikami, aby zagwarantować usługi najwyższej jakości. Zobacz nasze realizacje i sam przekonaj się, że współpraca z POWER SUN to dobry wybór.

Darmowa Wycena i Konsultacja

Zapraszamy do darmowej konsultacji dotyczącej fotowoltaiki. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz do nas

+48 579 960 960
power-sun@protonmail.com

Mikołaj Mirowski

+48 579 960 960

Agnieszka Kopała

+48 533 372 200

Formularz kontaktowy

Fotowoltaika dla domu

fotowoltaika-dla-domuW obliczu stale rosnących kosztów energii elektrycznej fotowoltaika dla domu jest rozwiązaniem nie tylko korzystnym, ale przede wszystkim wysoce opłacalnym. Dzięki wydajnej i stabilnej pracy instalacji fotowoltaicznej możemy wygenerować prąd niezbędny do pokrycia bieżącego dziennego zapotrzebowania nieruchomości mieszkalnej nawet w 90%. Co ważne fotowoltaika dla domu w modelu on-grid daje możliwość magazynowania wygenerowanych nadwyżek energii w sieci i ich późniejszego odbioru w stosunku 0,8 kWh za każda 1 kWh przekazaną do sieci. To zapewnia nam bezpieczeństwo stałych dostaw prądu w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na energię elektryczną lub zmniejszonej produkcji wynikającej ze złych warunków atmosferycznych lub nieprawidłowej pracy systemu.

Fotowoltaika dla domu zgodnie z wytycznymi Programu „Mój Prąd”

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla nieruchomości mieszkalnych posiadamy wiedzę i doświadczenie niezbędne podczas projektowania instalacji zgodnych z wytycznymi Programu „Mój Prąd”. To pozwala nam dostarczać instalacje wydajne, a zarazem korzystne z perspektywy działania w systemie on-grid.

Ofertę POWER-SUN w tym zakresie uzupełnia obsługa formalności związanych z pozyskiwaniem dotacji i dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych dla domu. Klientom, którzy są zainteresowani pozyskaniem dodatkowego źródła finansowania inwestycji doradzamy w zakresie doboru odpowiedniej mocy instalacji oraz komponentów. Wskazujemy przy tym rozwiązania o potwierdzonej skuteczności i korzystnej cenie.

Fotowoltaika dla domu – Nysa

Do współpracy zachęcamy właścicieli nieruchomości mieszkalnych zlokalizowanych na terenie miasta Nysa, jak i w innych punktach województw dolnośląskiego, śląskiego i opolskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji i eksploatacji instalacji. W naszej pracy korzystamy z najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii, dzięki czemu realizowana przez POWER-SUN fotowoltaika dla domu odznacza się wydajną i stabilną pracą.

Usługi serwisowe

Uzupełnienie oferty usługowej stanowią usługi serwisowe, w ramach których zajmujemy się identyfikowaniem i usuwaniem ewentualnych nieprawidłowości w obrębie użytkowanych instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy również regularne czyszczenie paneli fotowoltaicznych – usługi świadczymy zarówno w przypadku paneli montowanych na dachach nieruchomości, jak i na gruncie. Regularne czyszczenie paneli połączone z przeglądami technicznymi całej instalacji stanowią gwarancję jej wysokiej wydajności i sprawnej pracy przez długi czas.

Zadzwoń