Najniższe ceny Fotowoltaiki z montażem!

Fotowoltaika dla Firmy

Fotowoltaika pozwoli Ci obniżyć rachunki w Twojej Firmie, a korzystne dofinansowania pomogą w zmniejszeniu kosztów wykonania montażu instalacji oraz eksploatacji paneli słonecznych.

Korzyści z inwestycji w Fotowoltaikę dla firm

Fotowoltaika dla Firm dzięki licznym formom finansowania staję bardzo opłacalną inwestycją. Jest to realny sposób na oszczędności, które można przeznaczyć na dalszy rozwój i utryzmanie Twojego przedsiębiorstwa.

Postaw na doświadczonego wykonawcę

Oferujemy kompleksową usługę montażu, serwisu i doradztwa w zakresie dofinansowań i montażu instalacji fotowolaticznej. Zapraszamy do współpracy z firmą POWER-SUN.

Jesteśmy certyfikowanymi montażystami Fotowoltaiki

POWER SUN to kompleksowa, zorientowana na klienta firma zajmująca się fotowoltaiką, która koncentruje się na sprzedaży oraz montażu paneli słonecznych w województwie: Dolnośląskim, Opolskim i Śląskim.

 • Kompleksowa obsługa

  Wybierając POWER SUN wybierasz firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w montażu nie tylko fotowolatiki, ale i magazynów energii oraz pomp ciepła.

 • Szybki Montaż paneli

  Dysponujemy panelami od ręki oraz własnymi ekipami montażowymi.

 • Oferujemy serwis 24/7

  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy całodobowy serwis naszych instalacji fotowoltaicznych.

Fotowoltaika dopasowana do potrzeb Twojej firmy

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w branży fotowoltaicznej, jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do każdego klienta biznesowego. Zapewniamy pełną obsługę na etapie planowania, realizacji i po zakończeniu montażu.

Mikroinstalacja dla Firm

Zgodnie z przepisami, mikroinstalacja to instalacja, która ma moc nie przekraczającą 50 kWp.

 • Łatwość przyłączenia do sieci
 • Nie wymaga pozwolenia na budowę
 • Szybka budowa i montaż
 • Oferujemy pomoc doradcy w dobrze i montażu instalacji fotowoltaicznej
Skontaktuj się z nami
Magazyn Energii
Fotowoltaika z pompą ciepła

Mała instalacja dla Firm

Według obowiązujących regulacji, małe instalacje to takie inwestycje, które posiadają moc pomiędzy 50 kWp a 1 MWp.

 • Wymagane pozwolenie na budowę
 • Nie jest wymagana koncesja
 • Szybka budowa i montaż
 • Otrzymasz od nas pełne wsparcie ekspertów w każdym procesie inwestycji
Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie koszty fotowoltaiki

Nasza kompleksowa oferta obejmuje projektowanie, instalację oraz serwisowanie wszystkich dostępnych paneli fotowoltaicznych.

Zapytaj o konsultację

Dofinansowanie do Fotowoltaiki dla firm

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego Twojej inwestycji i pomogą Ci w pozyskaniu dofinansowania oraz w dopłenieniu wszystkich z tym związanych formalności.

Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie do Fotowoltaiki!

Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszytkie Twoje pytania. Pomożemy Ci uzyskać wsparcie finansowe na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych dla Twojego biznesu.

Zapytaj o konsultację

Sprawdź nasze Realizacje

Działamy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi pracownikami, aby zagwarantować usługi najwyższej jakości. Zobacz nasze realizacje i sam przekonaj się, że współpraca z POWER SUN to dobry wybór.

Darmowa Wycena i Konsultacja

Zapraszamy do darmowej konsultacji dotyczącej fotowoltaiki. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz do nas

+48 579 960 960
power-sun@protonmail.com

Mikołaj Mirowski

+48 579 960 960

Agnieszka Kopała

+48 533 372 200

Formularz kontaktowy

Fotowoltaika dla firmy

fotowoltaika-dla-firmyRosnąca cena energii elektrycznej ma bezpośredni wpływ na konkurencyjność przedsiębiorstwa, które musi się liczyć z wyższymi kosztami produkcji. Dlatego chcąc utrzymać cenę swoich produktów, a jednocześnie wyprzedzić konkurencję warto rozważyć inwestycję w fotowoltaikę dla firm.

Fotowoltaika dla firm to instalacja samodzielnej elektrowni słonecznej, dzięki której możemy pokryć dzienne zapotrzebowanie obiektu na prąd w 90%, a nawet 100%. Niezależność energetyczna wraz z możliwością samodzielnego magazynowania nadwyżek wygenerowanej energii pozwala firmie utrzymać niskie koszty produkcji, jednocześnie zwiększając jej konkurencyjność na rynku.

Fotowoltaika dla firmy w wariancie on-grid

Fotowoltaika dla firmy w wariancie on-grid to alternatywa, która umożliwia magazynowanie nadwyżek energii elektrycznej w sieci energetycznej oraz ich odbiór w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na prąd. (Ustawa z 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o odnawialnych źródłach energii oraz niektórych innych ustaw) Wariant on-grid zapewnia przedsiębiorstwu stabilność dostaw prądu niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, jak i ewentualnych przestojów instalacji fotowoltaicznej.

Czy fotowoltaika dla firmy w wariancie on-grid jest korzystna z perspektywy przedsiębiorstwa?

Zgodnie z wcześniejszymi przepisami firma nie mogła magazynować nadwyżek wygenerowanej energii w sieci, a jedynie je sprzedawać. W konsekwencji, w sytuacji zwiększonego zapotrzebowania na prąd klient biznesowy nie mógł skorzystać z wygenerowanych przez siebie nadwyżek, ale musiał zakupić prąd od zakładu energetycznego. To znacząco obniżało opłacalność inwestycji w instalacje fotowoltaiczne. Zmiana ustawy o odnawialnych źródłach energii oraz niektórych innych ustaw zmienia ten stan rzeczy, sprawiając, że fotowoltaika dla firmy jest nie tylko korzystna, ale przede wszystkim opłacalna.

Fotowoltaika dla firmy – Nysa

Przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie miasta Nysa oraz w innych punktach województw dolnośląskiego, śląskiego i opolskiego zachęcamy do kontaktu. SUN-POWER to dostawca kompleksowych rozwiązań z zakresu fotowoltaiki dla firmy. Na potrzeby Klientów projektujemy, montujemy i serwisujemy instalacje fotowoltaiczne o zróżnicowanej mocy. Oferujemy indywidualny dobór komponentów, co pozwala na realizację każdego projektu z zachowaniem najkorzystniejszych dla Klienta warunków finansowych. Wszystkie instalacje dla firm budujemy w oparciu o najbardziej zaawansowane dostępne technologie. To pozwala nam realizować bardziej stabilne i wydajne projekty energetyczne.

Zadzwoń