Magazyny energii - Opole

Jako doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści od instalacji OZE doskonale znamy się na systemach fotowoltaiki oraz wykorzystywanych w ich obrębie magazynach energii. Z każdym rokiem rośnie grono ich nabywców, pragnących wykorzystać magazyny energii w ramach swoich instalacji. Niesiemy im kompleksową pomoc przygotowując projekt rozbudowany fotowoltaiki oraz doradzając w wyborze najlepiej dopasowanych do ich potrzeb magazynów energii.

Obszarem naszej działalności jest Opole, gdzie obsługujemy Klientów prywatnych i biznesowych, dla których wybór magazynu energii będzie opłacalną inwestycją w modernizację fotowoltaiki. Niezależnie od standardu nieruchomości, poziomu nasłonecznienia oraz typu posiadanej instalacji, jesteśmy gotowi dobrać najlepiej z nią zgodny magazyn energii.

Korzyści Fotowoltaiki z Magazynem Energii

Fotowoltaika dzięki licznym możliwościom dofinansowania staję się niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 90%

Magazyny energii - rozbudowa fotowoltaiki z naszą pomocą

Najważniejszą funkcją magazynów jest przechowywanie wytworzonej energii elektrycznej, gotowej do użytku po zmroku oraz w trudnych warunkach pogodowych. Magazyn energii będzie zasilał wszelkie domowe sprzęty, gwarantując pełną niezależność od energii pochodzącej od lokalnego dostawcy. Dzięki temu fotowoltaika działa sprawniej, a generowane przez nią oszczędności rosną.

Najlepsze magazyny energii w Nysie

Naszym odbiorcom niesiemy profesjonalne wsparcie - od przyjęcia zlecenia, przez stworzenie projektu i wybór magazynu energii, aż po realizację montażu i świadczenie usług serwisowych. Zawsze dążymy do stworzenia instalacji opłacalnej, nastawionej na wydajne działanie przez wiele lat i funkcjonalne wspieranie swoich użytkowników.

Do zapoznania się z oferowanymi magazynami energii zapraszamy wszystkich odbiorców i inwestorów z Opola. Z naszej strony mogą liczyć na najlepsze w regionie stawki, profesjonalne doradztwo produktowe oraz krótkie terminy realizacji zleceń. Świadczymy także pomoc w ramach poszukiwania źródeł finansowania inwestycji, które pozwolą zwiększyć opłacalność fotowoltaiki.

Gwarantujemy przy tym pełne zadowolenie z użytkowania naszych magazynów energii oraz ich pełne dopasowanie do zgłoszonych przez Klienta wytycznych. Zaprażamy do współpracy już teraz!

Fotowoltaika z magazynem energii

Fotowoltaika dla domu

Wybierz instalację fotowoltaiczną od POWER-SUN z gwarancją nawet 25 lat na panele słoneczne.

Skontaktuj się z nami
Magazyn Energii

Magazyn Energii

Wykorzystaj energię z własnych paneli fotowoltaicznych i dodatkowo zredukuj koszty swojego rachunku za prąd.

Skontaktuj się z nami
Fotowoltaika z pompą ciepła

Fotowoltaika z pompą ciepła

Zwiększ poziom niezależności Twojego domu, instalując panele fotowoltaiczne w połączeniu z pompą ciepła.

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie koszty fotowoltaiki

Nasza kompleksowa oferta obejmuje projektowanie, instalację oraz serwisowanie wszystkich dostępnych paneli fotowoltaicznych oraz magazynów energii.

Zapytaj o konsultację

Dofinansowanie do
Fotowoltaiki z Magazynem Energii

Nasi specjaliści znajdą najlepsze rozwiązanie wsparcia finansowego Twojej inwestycji i pomogą Ci w pozyskaniu dofinansowania oraz w dopłenieniu wszystkich z tym związanych formalności.

Pomożemy Ci pozyskać korzystne dofinansowanie!

Skontaktuj się z nami, a nasz ekspert udzieli odpowiedzi na wszytkie Twoje pytania. Pomożemy Ci uzyskać wsparcie finansowe na instalację paneli fotowoltaicznych oraz magazynu energii w Twoim domu.

Zapytaj o konsultację

Sprawdź nasze Realizacje

Działamy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi pracownikami, aby zagwarantować usługi najwyższej jakości. Zobacz nasze realizacje i sam przekonaj się, że współpraca z POWER SUN to dobry wybór.

Często zadawane Pytania

Magazyn energii to urządzenie przeznaczone do przechowywania energii elektrycznej. Jego rola jest kluczowa, ze względu na niestabilną naturę wielu źródeł energii, takich jak panele fotowoltaiczne czy turbiny wiatrowe. Te źródła wytwarzają energię w sposób nieregularny - czasem dostarczają więcej prądu niż jest potrzebne, innym razem zaś mniej. Dzięki magazynom energii możemy zatrzymać nadwyżki energii na okresy, kiedy główne źródła nie są w stanie dostarczyć wystarczającej ilości prądu.

Połączenie magazynu energii z instalacją fotowoltaiczną tworzy popularny i atrakcyjny duet. Dzięki temu zestawieniu energia wytworzona przez panele słoneczne może być zgromadzona i przechowywana w magazynie. Magazyn energii zapewnia nie tylko niezależność energetyczną, ale także pozwala na pełne wykorzystanie zgromadzonych nadwyżek energii, w przeciwieństwie do rozwiązań takich jak net-metering, gdzie wykorzystanie wynosi zazwyczaj tylko 70-80%.

Współczesne magazyny energii oparte na technologii litowo-jonowej są niezwykle efektywne i cechują się długotrwałą trwałością. Ich głównym walorem jest zapewnienie niezawodności dostaw energii w sytuacjach awaryjnych. Poprzez kierowanie nadwyżek energii do magazynu zamiast do sieci, można maksymalnie wykorzystać własne, darmowe zasoby energetyczne pozyskiwane ze słońca. Taka praktyka dodatkowo umożliwia bardziej niezależne funkcjonowanie, ogranicza straty związane z przechowywaniem energii w sieci lub jej odsprzedażą, a także minimalizuje zależność od zewnętrznych dostawców energii.

Odpowiedni wybór magazynu energii dla domu zależy przede wszystkim od jego zamierzonej roli. Jeśli celem jest zabezpieczenie przed przerwami w dostawie energii, magazyn powinien być dostosowany do spodziewanego zużycia w przypadku braku zasilania. Warto także uwzględnić skalę instalacji fotowoltaicznej oraz poziom wykorzystania własnej energii. Im większa część energii słonecznej jest wykorzystywana na bieżąco, tym mniejsza pojemność magazynu jest potrzebna. W typowych instalacjach domowych, magazyny o pojemności 3-10 kWh zazwyczaj spełniają oczekiwania. Nasz ekspert, po przeprowadzeniu szczegółowego audytu, potrafi dokładnie dobrać odpowiednią jednostkę magazynującą energię, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. To pomoże w zapewnieniu optymalnej efektywności i funkcjonalności systemu.

Tak ale, istnieją pewne różnice w zastosowaniu magazynów energii w przypadku nowych instalacji fotowoltaicznych w porównaniu z już istniejącymi systemami. Gdy decydujemy się na jednoczesne wdrożenie fotowoltaiki i magazynu energii, warto dopytać sie o szczegóły naszego doradcy, który dobierze odpowiedni system magazynów energii do Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Darmowa Wycena i Konsultacja

Zapraszamy do darmowej konsultacji dotyczącej fotowoltaiki. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń lub napisz do nas

+48 579 960 960
power-sun@protonmail.com

Mikołaj Mirowski

+48 579 960 960

Agnieszka Kopała

+48 533 372 200

Formularz kontaktowy

Zadzwoń